Наші партнери - кафедра ТМФ

Кафедра підтримує тісну співпрацю з науковими організаціями та вищими навчальними закладами України. Існує дві філії кафедри в інститутах Національної академії наук (Інститут проблем машинобудування і Фізико-технічний інститут низьких температур), на базі яких студенти проходять практику і виконують дипломні роботи. По закінченні університету можливе продовження навчання в аспірантурі цих наукових закладів. Взаємовигідна співпраця як у науковій так і освітній діяльності здійснюється з Національним аерокосмічним університетом «Харківський авіаційний інститут» та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».

Співробітники кафедри здійснюють активне міжнародне співробітництво в галузі фундаментальних досліджень, що пов’язані з удосконаленням методології розв’язання прямих і обернених задач теплопереносу, з фахівцями Московського авіаційного інституту (Російська Федерація), Міжнародного університету Флориди (США), Університету Алабами (США), Інституту математики НАН Білорусі (Республіка Білорусь), в галузі фізики низьких температур – зі співробітниками Карлова університету (Прага, Чехія), Інституту фізики ЧАН (Прага, Чехія), Інституту кібернетики (Тбілісі, Грузія), університету Делавера (Делавер, США).

Співпраця включає проведення спільних науково-технічних досліджень, організацію міжнародних конференцій і семінарів, обмін спеціалістами та стажування у провідних закордонних наукових та навчальних лабораторіях. Фахівці кафедри беруть участь у виконанні міжнародних грантів з наукової тематики кафедри.