RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 189

25 січня 2019 року

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота

25 січня 2019 року представники фізико-енергетичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна завітали до шкільних навчальних закладів Балаклійського району Харківської області, де провели профорієнтаційну роботу зі школярами 10 та 11 класів.

Робоча група у складі декана фізико-енергетичного факультету Гарячевської Ірини Василівни, заступника декана з навчальної роботи фізико-енергетичного факультету Лісіної Ольги Юлієвни, студентки 5 курсу Іванющенко Вікторії, студента 3 курсу Соколенко Романа та аспіранта Протектора Дениса завітала до трьох шкільних навчальних закладів Балаклійського району Харківської області:

1. Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 імені О.А. Тризни

2. Балаклійська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2

3. Балаклійський ліцей Балаклійської районної державної адміністрації

Впродовж зустрічі, декан фізико-енергетичного факультету Гарячевська Ірина Василівна розповіла школярам детальну інформацію щодо майбутньої вступної компанії до вищих навчальних закладів, а також ознайомила з науковими напрямками кафедр фізико-енергетичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Наступним, взяла слово заступник декана з навчальної роботи фізико-енергетичного факультету Лісіна Ольга Юлієвна, яка ознайомила учнів з можливостями подальшого працевлаштування.

Іванющенко Вікторія поділилась інформацією з усіма присутніми, щодо культурно-розважальних заходів, в яких активно приймають участь студенти фізико-енергетичного факультету.

Протектор Денис розповів школярам про етапи створення комп'ютерних програм, що ілюструють розпізнавання рукописних цифр та ідентифікацію особи за її портретом. Школярі мали змогу власноруч протестувати дані програми.

Останнім взяв слово Соколенко Роман, який продемонстрував учням захоплюючі досліди з бездротової передачі енергії на основі трансформатору Тесли.

Висловлюємо щиру подяку Адміністраціям шкільних навчальних закладів Балаклійського району Харківської області за надану можливість спілкування з майбутніми випускниками та сподіваємось на подальшу співпрацю!