RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 645

20 червня 2019 року

Міжнародна науково-технічна конференція «ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ 2019»

Міжнародна науково-технічна конференція «ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ 2019»

19 червня 2019 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулася Міжнародна науково-технічна конференція «ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ 2019». Організаторами заходу були фізико-енергетичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Інститут проблем машинобудування імені А.М. Підгорного та науково-виробничий комплекс "Відновлювальні джерела енергії та ресурсозберігаючі технології" Національного наукового центру "Харківський фізико-технічний інститут" НАН України.

На урочистому відкритті конференції з вітальним словом до всіх присутніх звернулися завідувач кафедри теплофізики, молекулярної фізики та енергоефективності академік НАН України Юрій Михайлович Мацевитий та завідувач кафедри фізики нетрадиційних енерготехнологій та екології професор Ткаченко Віктор Іванович.

Далі розпочалася основна сесія конференції. Головуючим на засіданні був доцент кафедри нетрадиційних енерготехнологій та екології Ігор Миколайович Кудрявцев.

На конференцію було представлено 39 доповідей вчених та молодих науковців з 5 країн світу – України, Індії, Японії, КНР та Польщі. В роботі конференції прийняли участь понад 50 учасників.

В наукових докладах прийняли участь 12 студентів та аспірантів Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Багато доповідей вирішували актуальні науково-технічні задачі в галузях альтернативної та традиційної енергетики, математичної фізики та екологічної безпеки, після доповідей відбулися чисельні наукові дискусії.

Захід завершився урочистою церемонією закриття.

Бажаємо творчої наснаги організаторам та учасникам, щоб зустрітися у наступному році з новими цікавими науковими ідеями.