RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 144

27 червня 2022 року

Міжнародна науково-технічна конференція «ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ 2022»

Міжнародна науково-технічна конференція «ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ 2022»

27 червня 2022 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулася Міжнародна науково-технічна конференція «ФІЗИКО-ТЕХНІЧНІ ПРОБЛЕМИ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ 2022».

Не дивлячись на складні умови воєнного стану студенти та викладачі навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики продовжують обмінюватися науковими ідеями та технологічними відкриттями в рамках конференції.

Цього року організаторами заходу стали навчально-науковий інститут комп’ютерної фізики та енергетики Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Інститут проблем машинобудування імені А.М. Підгорного НАН України, Науково-виробничий комплекс «Відновлювані джерела енергії і ресурсозберігаючі Технології» ННЦ ХФТІ та V. N. Karazin Kharkiv National University Optics & Photonics Student Chapter «Karazin Photonics».

На урочистому відкритті конференції з вітальним словом до всіх присутніх звернувся асистент кафедри комп’ютерної фізики Караєв Артем Олександрович.

Далі розпочалася основна сесія конференції. Головуючим на засіданні був асистент кафедри комп’ютерної фізики Єрмаков Олег Євгенович. Учасниками конференції на пленарному засіданні було представлено 13 доповідей.

Крім того, в цьому році каразінська студентська комірка оптики та фотоніки «Karazin Photonics» виступила з ініціативою преміювати найкращу студентську доповідь на даній міжнародній науково-технічній конференції. За результатами голосування було обрано три найкращі доповіді. Переможцями стали Артем Грінченко, Микита Спотар та Варвара Хміль. Всі вереможці отримали сертифікати «Best Student Talk Award» та грошову винагороду у розмірі 500 грн.

Бажаємо організаторам та учасникам творчої наснаги, подальшого наукового зростання, міцного здоров’я та мирного неба!