RSS FeedНовини

  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 85

30 квітня 2023 року

«Karazin weekends for schoolstudents» (Part 6)

«Karazin weekends for schoolstudents» (Part 6)

30 квітня 2023 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна в рамках проєкту «Karazin weekends for schoolstudents» відбулись лекції для учнів середніх та старших класів на яких одним із лекторів був викладач навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики.

На цей раз спікером був старший викладач кафедри інформаційних технологій в фізико-енергетичних системах Протектор Денис Олегович.

В рамках зустрічі Денис Олегович провів дві лекції, які були присвячені таким актуальним питанням, як штучний інтелект та інформаційні технології в альтернативній енергетиці.

Перша лекція була присвячена темі «Штучний інтелект: від зародження до сьогодення» під час якої слухачі дізналися, що таке штучний інтелект, ознайомилися з класифікацією інтелектуальних систем, дізналися про основні концепції, які лежать в основі роботи штучних нейронних мереж, а також ознайомилися з деякими цікавими проектами в галузі штучного інтелекту.

Наступною була лекція на тему «IT в "Зеленій енергетиці"» під час якої школярі дізналися про можливі варіанти інтеграції інформаційних технологій в галузь альтернативної енергетики на прикладі системи розрахунку окупності впровадження мережевих сонячних електростанцій.

Дякуємо всім присутнім за виявлений інтерес та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!