RSS FeedНовини

  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 89

31 серпня 2023 року

Аспірантки ННІ КФЕ взяли участь в літній школі в університеті Йорку

Аспірантки ННІ КФЕ взяли участь в літній школі в університеті Йорку

З липня до серпня 2023 року аспірантка 4 курсу Вікторія Аксенова та аспірантка 3 курсу Надія Геращенко взяли участь в літній школі в університеті Йорку (Великобританія) в рамках міжнародної співпраці «Kharkiv-York Partnership Towards a Zero Pollution Environment in Post-War Ukraine».

Молоді вчені створили міждисциплінарну групу, куди увійшли представниці різних підрозділів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна: навчально-наукового інституту компʼютерної фізики та енергетики, факультету геології, географії, рекреації та туризму; хімічного факультету; навчально-наукового інституту екології. Проєкт мав назву «Kharkiv-York Partnership Towards a Zero Pollution Environment in Post-War Ukraine» та був реалізований уперше в очному форматі. Метою даної співпраці було обговорити шляхи вирішення екологічних проблем у сучасній та післявоєнній Україні, створити міцні наукові міжнародні звʼязки між університетами, перейняти досвід боротьби з різними видами забруднювачів навколишнього середовища у провідних представників компаній приватного сектору та науковців, визначити подальші напрямки досліджень наслідків надзвичайних ситуацій в Україні з залученням партнерських технологій.

Від навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики в літній школі прийняли участь аспірантка 4 курсу Вікторія Аксенова та аспірантка 3 курсу Надія Геращенко.

Окрім обміну досвідом з місцевими науковцями в лабораторії, в програму літньої школи входили пізнавальні та розважальні екскурсії для всієї групи. Учасниці відвідали працюючі приватні підприємства та пам’ятки історичної спадщини Англії. Корисними для всебічного розвитку виявилися й інтерактивні дні презентацій та знайомства з науковим товариством Йорку, в тому числі з українською спілкою студентів Університету Йорку.