Квест-турнір "Енергетичний штурм"

Дорогі старшокласники, майбутні абітурієнти та студенти!

Ви знаходитесь у розділі, який присвячений квест-турніру "Енергетичний штурм"!

Наш турнір є по-своєму унікальним! В ньому ми пропонуємо вам поєднати свої знання з фізики, математики та інформатики з навиками роботи в команді, вмінням кмітливо вирішувати цікаві задачі та швидко реагувати на оточуючі зміни.

Квест-турнір проходитиме в два етапи. Перший етап відбудеться 26 листопада 2017, другий - 2 грудня 2017. До участі допускаються команди у складі від 3 до 5 осіб. Кількість команд з однієї школи необмежена.

Перший (заочний) етап турніру буде проходити у рамках онлайн-тестування тривалістю 1 година, що складатиметься з загальних питань фізики та задач.
Другий (очний) етап буде проходити у рамках квест-турніру. Команди з 3-5 осіб у зазначений час починають змагання зі стартової позиції. На локаціях їм буде необхідно розв'язати логічне завдання з елементами фізки, математики та інформатики. Асистенти стежитимуть за безпекою під час виконання задач та фіксують час.

Бали за завдання нараховуються згідно з точності відповідей та часу, який команда витратила на її виконання.
Команди, що посіли 1-3 місце у загальному заліку, нагороджуються окремими призами.

Уся інформація щодо реєстрації знаходиться у відповідному пункті.

Турнір відбудеться за підтримки та участі освітнього проекту SmartJS.Academy, комп’ютерної компанії Raccoon Gang та інжинірінгової компанії "Золотое сечение".

Слідкуйте за актуальними новинами на нашій сторінці в Instagram та на офіційному сайті квест-турніру!