Студентське життя

На фізико-енергетичному факультеті навчається близько 220 студентів за денною формою навчання. Студенти факультету мають можливість займатися науково-дослідною роботою, беруть активну участь у наукових конференціях та публікують наукові праці.

Студенти беруть активну участь у громадському житті факультету та університету. На факультеті активно діють органи студентського самоврядування: Студентський деканат, Студентське профбюро факультету. Інтереси студентів, що проживають у гуртожитку представляє Студентська рада студмістечка.

На факультеті існує безліч традицій, серед яких святкування Дня факультету, а також дуже популярні спортивні змагання, у яких беруть участь команди студентів та команда співробітників факультету. Ці змагання проводяться з «Багатоборства ФЕФ», яке складається зі змагань з шахів, настольного тенісу, футболу та бадмінтону.

Студенти факультету беруть участь у загальноуніверситетських заходах, таких як «AlmaMater», «Красуня університету», День студентського самоврядування, «Містер університет» та інші. Розкрити творчий потенціал студентам допомагає Культурний центр, на базі якого функціонує академічний хор, творчі гуртки.

Спортивне студентське життя в університеті складається з трьох складових: заняття з фізичного виховання, відвідування спортивних секцій за власним бажанням (баскетбол, волейбол, бокс, кікбоксінг, теніс, настільний теніс, футбол, міні-футбол, легка атлетика, пауерліфтінг, фітнес, боротьба самбо, спортивне орієнтування, шахи) та спортивні заходи.

Окрім цього щорічно проводяться традиційна Спартакіада; спортивне свято першокурсників університету; змагання за Кубок ректора з міні-футболу; кубки студентського профкому з волейболу, баскетболу, бадмінтону, настільного тенісу та черлідингу; спортивні турніри факультетів.