Орлова Наталя Олександрівна

1978 року народження. У 1995 р. закінчила середню школу № 80 в місті Харків . З 1995 по 2000 рр. навчалась у Харківській національній академії міського господастрства.

В 2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Вплив зовнішніх збурень на теплові режими будинків» за спеціальностю 05.14.06 – технічна теплофізика і промислова теплоенергетика.

Загальний стаж роботи – 13 років, з них у ІП Маш ім. А.Н. Підгорного – 12 (в ІПМаш ім. А.Н. Підгорного у відділі моделювання і ідентифікації теплових процесів). Має досвід роботи на посадах інженера, провідного інженера, молодшого наукового співробітника.

Має близько 25 наукових працьприсвячених удосконаленню методів визначення теплового навантаження будинків з урахуванням зовнішніх збурень, а також кілька статей на тему енергозбереження в житлово-комунальному секторі.

Наукові інтереси: оптимізація теплового режиму будівель, енергозбереження в системах теплоспоживання будинків, нетрадиційні джерела енергії.

Працює за сумісництвом в Інституті проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України на посаді молодшого наукового співробітника. За основним місцем роботи – доцент Кафедри теплофізики та молекулярної фізики Фізико-енергетичного факультету.

Контактна інформація:

e-mail: n.orlova@karazin.ua

Бібліографічний профіль у Google Scholar

Бібліографічний профіль ORCID