Кваліфікаційні роботи студентів навчально-наукового інституту комп’ютерної фізики та енергетики

Кваліфікаційні роботи студентів за 2021-2022 н.р.

Другий (магістерський) рівень вищої освіти (освітньо-наукова програма)


№ з/п

ПІБ студента

Кафедра

Кваліфікаційна робота

1

Дудінов Тимур Батирович

ККФ

Завантажити

2

Караєва Єлизавета Олександрівна

ККФ

Завантажити

3

Корнійчук Микита Тимофійович

ККФ

Завантажити

4

Лабза Сергій Віталієвич

ККФ

Завантажити

5

Лістрова Дар’я Вадимівна

ККФ

Завантажити

6

Маматова Дар’я Вікторівна

ККФ

Завантажити

7

Медінцева Тетяна Володимирівна

ККФ

Завантажити

8

Сень Богдан Валерійович

ККФ

Завантажити

Другий (магістерський) рівень вищої освіти (освітньо-професійна програма)


№ з/п

ПІБ студента

Кафедра

Кваліфікаційна робота

1

Бондар Павло Сергійович

КІТФЕС

Завантажити

2

Веселов Олексій Андрійович

КІТФЕС

Завантажити

3

Катцин Максим Олександрович

КІТФЕС

Завантажити

4

Чучко Дмитро Євгенович

КІТФЕС

Завантажити

5

Голубов Данило Олексійович

КФНЕЕ

Завантажити

6

Кравчук Микита Юрійович

КФНЕЕ

Завантажити

7

Криковлюк Тетяна Олександрівна

КФНЕЕ

Завантажити

8

Соколенко Роман Станіславович

КФНЕЕ

Завантажити

9

Шипіцина Валерія Денисівна

КФНЕЕ

Завантажити

10

Абеленцева Ксенія Володимирівна

КТМФЕ

Завантажити

11

Клітченко Данил Тимофійович

КТМФЕ

Завантажити

12

Лихацький Володимир Олегович

КТМФЕ

Завантажити

13

Луценко Микита Євгенійович

КТМФЕ

Завантажити

14

Новіков Владислав Володимирович

КТМФЕ

Завантажити

15

П'ятниця Антон Васильович

КТМФЕ

Завантажити

16

Хорошун Дмитро Олександрович

КТМФЕ

Завантажити

17

Цемох Дмитро Олегович

КТМФЕ

Завантажити

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти


№ з/п

ПІБ студента

Кафедра

Кваліфікаційна робота

1

Онопрієнко Кирило Костянтинович

КІТФЕС

Завантажити

2

Спотар Микита Сергiйович

КІТФЕС

Завантажити

3

Грінченко Артем Андрійович

ККФ

Завантажити

4

Куценко Михайло Сергійович

ККФ

Завантажити

5

Ушахін Дмитро Анатолійович

ККФ

Завантажити

6

Бражник Олександр Русланович

КФНЕЕ

Завантажити

7

Зибіна Тетяна Сергіївна

КФНЕЕ

Завантажити

8

Корягіна Ірина Василівна

КФНЕЕ

Завантажити

9

Кулинич Богдан Анатолійович

КФНЕЕ

Завантажити

10

Мамедов Мамед

КФНЕЕ

Завантажити

11

Мамедов Роман Шахинович

КФНЕЕ

Завантажити

12

Олешко Антон Андрійович

КФНЕЕ

Завантажити

13

Пікульов Євген Сергійович

КФНЕЕ

Завантажити

14

Савельєв Антон Андрійович

КФНЕЕ

Завантажити

15

Томах Веніамін Олександрович

КФНЕЕ

Завантажити

16

Топонен Дар’я Олександрівна

КФНЕЕ

Завантажити

17

Цапенко Альона Анатоліївна

КФНЕЕ

Завантажити

18

Цехмейструк Антон Миколайович

КФНЕЕ

Завантажити

19

Шевирьов Олександр Сергійович

КФНЕЕ

Завантажити